Вверх страницы

Вниз страницы
50
50
50
100
50
СЮЖЕТ - ГОСТЕВАЯ КНИГА - FAQ
список ролей - акции - список способностей
Лаборатория генной инженерии "Белой Лилии" производит достаточно странные вакцины, не просто улучшающие характеристики пациента, но и изменяющие его ДНК до неузнаваемости. Выбери свою сторону: станешь ли ты одобрять идею Даррела, или же наоборот, противиться ему?

Сюжетная арка - Способности.

Аureа mediocritas. Tunc magica

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Аureа mediocritas. Tunc magica » Птица Говорун » フルドご、Супермэн курит в сторонке у своей могилы

フルドご、Супермэн курит в сторонке у своей могилы

Сообщений 141 страница 160 из 444

141

Friedrich Hartmann, Фабиану отпиши плиз

0

142

Ben|Alirra Morkt, постараюсь
шото начинаю, начинаю, а потом всё не нравится -.-

0

143

Friedrich Hartmann, я верю в тебя

0

144

Ben|Alirra Morkt, спасиииибо с:
как ты?)

0

145

Friedrich Hartmann, жив, что уже хорошо.
Пинаю Узю на посты

0

146

Friedrich Hartmann, таже фигня пишу задуманый отрывок в голове он был иделаен а вот сегодя...записываю кусочки чтоб редактровать

0

147

36381,28 написал(а):

жив, что уже хорошо.

идеальный ответ ёмаё : D
я сейчас добью хотя бы четверть немецкого и попробую отписаать.
только что-то меня температурит. перемёрз :с

Шэрон, оо, знакомо
в голове вообще всегда так легко пишется)) а потом как пробуешь перенести на бумагу/печать - так у меня вообще сразу ступор.

0

148

Friedrich Hartmann, о да( а сейчас смотрю на текст,а где все эмоции где вся картинка, с любиымым пеирингм и так за себя стыыыдно

0

149

привет (:

0

150

Felicity Pontedra, првиет)

0

151

а кину ка я вам небольшой трывочек...

Я біг майже нога в ногу з жеребцем, мені це не дуже подобалося, – краще б попереду, але ні в якому разі не ззаду, одне слово, мені хотілося бути окремо від ненависного коня, але ситуація, схоже, не хотіла нас розводити. І раптом я почув:
– За що ти ненавидиш нас?
Я здригнувся, бо зрозумів, що сказане спрямовувалося на мене, але… Від кого воно? Глянув ліворуч, праворуч… Хто подав голос?
– Хіба ми такі вже незугарні, невже так противні тобі?
Голос лунав чітко і зовсім поруч. Хто ж то?!
Я підняв голову… Що?! Жеребець косив на мене лівим оком, і в тому оці я уловив смуток. Невже?..
– Це ти промовляєш? – запитав я спантеличено і тут же стишив біг.
– Я, – відповів жеребець і теж пригальмував.
– Ти мене вразив! – крикнув я. – Я не чекав… Чого мовчав досі? А зараз ображаєшся на мене… А як би вчинив на моєму місці ти, якби хтось посягав на ввірене тобі?
– Я ні на що не посягаю, і ніхто із нас не посягає.
– Ти брешеш, бо зовсім утратив совість… Ти утриманець для розваги, і залишайся за огорожею.
– А хіба ти не утриманець?
– Я!?
– Так, ти. Адже ти теж служиш людям.
– Я служу не людям, а Життю разом із тими людьми, що розуміють мене.
– А ми?
– А ви граєтеся в життя, бо розважаєте зівак.
– Ти неправий, бо не знаєш, як ми страждаємо.
– Ви стражда-а-а-аєте? Оце так сказав! Ондечки, які вгодовані, вичесані, вимиті, випещені – ніяких тобі клопотів.
– Ми завжди на прив’язі, ми затиснуті і прикуті, і ніхто, окрім нас не знає про це. Ти кажеш, що ми розважаємо зівак? Але це не через наше бажання, не від добра, а через безвихідь. Нам просто нікуди діватися з дня нашого народження, і ми, як нагороди із нагород, чекаємо моменту, коли можна буде вирватися хоча б на півгодинки із ненависного вольєру…
– …і топтати поля, руйнувати могили…
– Ні! То все через необачність – зрозумій і пробач. Ми просто не тямимо себе від радості і бігаємо, де заманеться. То від неймовірного охмеління волею. Ми – невільники! А коли біжимо полем, уявляємо, що мчимо безкрайнім степом, і здається нам, що ми не принижені, не упосліджені раби, а горді дикі тарпани. Невже ти цього не розумієш?
Я мовчав.
– Гей, чого мовчиш? Ти – Хорс? Я чув, як тебе гукали твої хазяї і наші конюхи. До речі, остерігайся конюхів, вони тебе ненавидять. А серед коней ніхто не тримає на тебе зла, бо ми бачимо і знаємо, що ти чесний пес. Чого мовчиш? Не сердься, а краще постарайся нас зрозуміти… Будь ласка… Хорс!
Я глянув на жеребця.
– А тебе як звати?
– Я майже твій тезка – теж бог, тільки по імені Зевс. Ми вже добігаємо до вольєра… Не злися на нас, Хорсе, і бережи себе.
– Добре, Зевсе.

21
Уже передні коні, слідом за жеребцем, втяглися за огорожу, підтягується й решта, ось-ось зачиняться за ними ворота, а Хорс усе біжить. Зупинився біля самих воріт і тут же почув:
– Хорс!
Собака стрепенувся. То не голос жеребця, гукала людина… Хто його міг тут кликати?
– Хорс, на, на…
Собака не встиг побачити, звідки – з-за огорожі, чи з-за кущів – щось вилетіло і впало неподалік від нього. Одне, а потім ще одне. На камінь не схоже – упало м’яко, ще й запах від нього полинув… Який запах!.. Хорс підбіг. На шпориші лежали два шматки м’яса і заповнювали усе навколо неймовірно спокусливим запахом. Хорс глибоко втягнув у себе повітря – такої смакоти чи й доводилось йому коли чути. Глянув на огорожу. Коні згуртувалися навколо чоловіка, який розкидав перед ними сіно. Звідки те м’ясо? Власне, яка різниця! Розкішні запахи паморочили голову, Хорс глянув ще раз у бік огорожі, а тоді нахилився і пожадливо, один за одним проковтнув обидва шматки, навіть не пережовуючи. Яка смакота! Кинув ще один погляд на вольєр – нікого. А тоді почув пронизливе іржання жеребця…

+1

152

Friedrich Hartmann, ееее, не болей, борода
Felicity Pontedra, куку

0

153

Шэрон,
українська **

0

154

Felicity Pontedra, так)

лб

0

155

Ben|Alirra Morkt,
что ты там как
?

0

156

36392,96 написал(а):

Ben|Alirra Morkt,
что ты там как
?

36381,28 написал(а):

Friedrich Hartmann, жив, что уже хорошо.

0

157

пора менять имидж)

0

158

Felicity Pontedra, Friedrich Hartmann, определитесь со способностями ваших академистов и я рисую их они в и суперзлодеев

0

159

Ben|Alirra Morkt,
й это так мило с твоей стороны :з
но я не знаю, смогу ли назвать Фелис какую-то способность в ближайшем будущем

0

160

Felicity Pontedra, я просто люблю рисовать)
ладно подожду

0

Вы здесь » Аureа mediocritas. Tunc magica » Птица Говорун » フルドご、Супермэн курит в сторонке у своей могилы

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC